GTA 5 Online İçin Yeni Güncelleme Geliyor

05 Ara 2016 Pzt ·1 yorum

Import/Export isimli DLC paketi ile yeni görevler ve araçlar yolda.

3 yıldır eskimeyen ve 70 milyon satış rakamına ulaşarak Rockstar Games'in yüzünü ve cebini güldüren GTA 5 için Aralık ayında yeni bir güncelleme geliyor. Şu an şehirde para kazanmak için oradan oraya yük taşıyanlar, depo dolduranlar yeni güncelleme ile artık çeşitli arabaları belirli noktalardan çalarak kendi özel garajlarında biriktirip satışını yapabilecekler.

Yeni ofis garajlarında 60 adete kadar araba stoklanabilecek ve garaj dekoru CEO tarafından değiştirilebilecek. Ofis garajlarında biriktirilen arabalar modifiye edilip satılabilecek. Bu satış işlemi büyük ihtmalle görev şeklinde olacak. Şu müşteriye bu arabayı ulaştır gibi yani, diğer oyunculara satış yapılmayacak diye düşünüyorum.

Yeni güncelleme ile birlikte, yeni araçlar, ofis garajları da gelecek. Import/Export isimli DLC'nin önümüzdeki hafta gelebileceğini tahmin ediliyor.

21391 kez okundu.

1 Yorum Var

crew demiş ki

oyun çok güzel

Yorum Yazın
Warning: include(phpTrafficA/write_logs.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/eyaktas/public_html/phptraffica.php on line 2

Warning: include(): Failed opening 'phpTrafficA/write_logs.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/eyaktas/public_html/phptraffica.php on line 2